Naše bezpečné a kvalitní zemní trampolíny jsou vhodné na veřejná dětská hřiště, do městských parků, k mateřským školám, sportovním zařízením, cyklostezkám,  ale i na spoustu dalších míst.

Trampolíny lze jednoduše skládat do různých tvarů, záleží na vaší představivosti. Trampolína je určena pro děti od 3 let. Všechny naše trampolíny splňují bezpečnostní normu EN1176-1:2017.


Z čeho se skládají naše trampolíny?

Sestava JUMP 1

Sestava JUMP 1

cena na dotaz
Sestava JUMP 2

Sestava JUMP 2

cena na dotaz
Sestava Šachovnice

Sestava Šachovnice

cena na dotaz
Sestava Twister4

Sestava Twister4

cena na dotaz
Sestava Twister6

Sestava Twister6

cena na dotaz
Sestava Malý ostrov

Sestava Malý ostrov

cena na dotaz
Sestava Velký ostrov

Sestava Velký ostrov

cena na dotaz

Z čeho se skládají naše trampolíny

Základem je Rám Trampolíny. Ten se skládá z kvalitní oceli, která je žárově pozinkovaná, tudíž má vysokou odolnost vůči korozi. Celý tento rám je podpořen vzpěrami. Pod horní částí rámu jsou pružiny. Na vrchní části trampolíny je nalepena bezpečností guma SBR (bezpečnostní povrch). Po montáži trampolíny je celý ocelový rám v zemi a na povrchu vyčnívá pouze bezpečnostní povrch a skákací plocha.

Skákací plocha je hlavní částí celé trampolíny, proto jsme si na jejím zpracování a kvalitě nechali záležet.

Skládá se z množství plastových lamel, které jsou spojeny ocelovým lanem, galvanicky zinkované a obalené v PVC. Tato ocelová lana jsou zakončena nerezovým očkem za která jsou zaháknuta k pružinám na rámu trampolíny. Skákací plocha je odolná proti otěru, vodě, UV záření, povětrnostním vlivům a také hlavně proti vandalismu. Skákací plocha má několik barevných variant (černá, červená, zelená, modrá, žlutá).Bezpečnostní povrch zakrývá ocelový rám trampolíny a je na něj pevně nalepený. Jedná se o recyklované gumové desky s šířkou 30 cm, chrání skákající děti před zraněním v případě pádu. Tyto gumové desky jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu SBR/EPDM, tento materiál je odolný proti vodě, UV záření a je protiskluzový. Bezpečnostní povrch má několik barevných variant (černá, černá-červená, černá-zelená, černá-modrá, černá-žlutá)